Sub-Total: $0.00
Ceramic Solutions Kaleidoscope 8x8 Sq Flat
Pearl
Product Attributes
| Collection | Ceramic Solutions Kaleidoscope 8x8 Sq Flat |
|---|---|
| Color | Pearl |
| Construction | Porcelain |
| Surface Type | 8x8 Gloss Porcelain Square Tile |
| Edge | Pressed |
| Application | Residential |
| Size | 7.87" x 7.87" |
| Width | 7.87" |
| Length | 7.87" |
| Thickness | 0.394" |
| Warranty | 1 Year Limited |











