Sub-Total: $0.00
Ceramic Solutions Natural Strata 24 Vc
Cream
Product Attributes
| Collection | Ceramic Solutions Natural Strata 24 Vc |
|---|---|
| Color | Cream |
| Construction | Porcelain |
| Surface Type | Rectified Vein Cut Stone |
| Edge | Rectified |
| Application | Residential |
| Size | 23.62" x 23.62" |
| Width | 23.62" |
| Length | 23.62" |
| Thickness | 0.374" |
| Warranty | 1 Year Limited |











