Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Ceramic Solutions St Pete 6x6 |
|---|---|
| Color | Gulf |
| Construction | Ceramic |
| Surface Type | Stone |
| Edge | Pressed |
| Application | Residential |
| Size | 6" x 6" |
| Width | 6" |
| Length | 6" |
| Thickness | 0.29" |
| Warranty | 1 Year Limited |


