Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Home Fn Gold Ceramic Legacy 8 X 36 |
|---|---|
| Color | Fine China |
| Construction | Ceramic |
| Surface Type | Wood |
| Edge | Pressed |
| Application | Builder |
| Size | 8.19" x 35.75" |
| Width | 8.19" |
| Length | 35.75" |
| Thickness | 0.39" |
| Warranty | 1 Year Limited |


