Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Home Fn Gold Ceramic Sphinx 12x24 |
|---|---|
| Color | Grey |
| Construction | Porcelain |
| Surface Type | Marble |
| Edge | Pressed |
| Application | Builder |
| Size | 11.81" x 23.62" |
| Width | 11.81" |
| Length | 23.62" |
| Thickness | 0.346" |
| Warranty | 1 Year Limited |


