Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Home Fn Gold Ceramic Altero 20x20 |
|---|---|
| Color | Carrara |
| Construction | Porcelain |
| Surface Type | Marble Visual |
| Edge | Pressed |
| Application | Builder |
| Size | 19.69" x 19.69" |
| Width | 19.69" |
| Length | 19.69" |
| Thickness | 0.354" |
| Warranty | 1 Year Limited |


