Sub-Total: $0.00
Travertino
Beige
Product Attributes
| Collection | Travertino |
|---|---|
| Color | Beige |
| Shape | Square |
| Application | Residential |
| Size | 2" x 2" |
| Width | 2" |
| Length | 2" |
| Finish Coating | Matte |
| Look | Stone |
| Description | Travertino is a porcelain tile glazed tile with mild variation of mostly tone on tone beiges and creams. It is available in a wide variety of tile sizes and bullnose, quarter round and V-caps for excellent coordination. |











