Sub-Total: $0.00
Travertino
Walnut
Product Attributes
| Collection | Travertino |
|---|---|
| Color | Walnut |
| Shape | Square |
| Application | Residential |
| Size | 2" x 2" |
| Width | 2" |
| Length | 2" |
| Finish Coating | Matte |
| Look | Stone |
| Description | Walnut Porcelain Tile is a rich combination of warm beiges, creams and tans adding warmth to all design projects. It is available in a wide variety of sizes for easy coordination and recommended for use in light commercial applications and residential projects for floors, countertops and walls. |











