Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Home Fn Gold Ceramic Illusion 13x13 |
|---|---|
| Color | Haven |
| Construction | Porcelain |
| Surface Type | Pulpis Marble |
| Edge | Pressed |
| Application | Builder |
| Size | 12.99" x 12.99" |
| Width | 12.99" |
| Length | 12.99" |
| Thickness | 0.28" |
| Warranty | 1 Year Limited |


