Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Toll Brothers Ceramics Principal 3x12 Glass Tile 2 |
|---|---|
| Color | Mist |
| Construction | Glass |
| Surface Type | Glossy Glass Tile |
| Application | Builder |
| Size | 3" x 12" |
| Width | 3" |
| Length | 12" |
| Thickness | 0.315" |
| Warranty | 1 Year Limited |


