Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Ceramic Solutions Industry 16x32 |
|---|---|
| Color | Foil |
| Construction | Porcelain |
| Surface Type | Metal - Matte Finish |
| Edge | Rectified |
| Application | Residential |
| Size | 15.67" x 31.5" |
| Width | 15.67" |
| Length | 31.5" |
| Thickness | 0.394" |
| Warranty | 1 Year Limited |


