Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Ceramic Solutions Santa Fe 6x36 |
|---|---|
| Color | Buckskin |
| Construction | Porcelain |
| Surface Type | Stone |
| Edge | Pressed |
| Application | Residential |
| Size | 5.91" x 35.43" |
| Width | 5.91" |
| Length | 35.43" |
| Thickness | 0.354" |
| Warranty | 1 Year Limited |


