Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Ceramic Solutions Savannah 8x48 |
|---|---|
| Color | Silver |
| Construction | Porcelain |
| Surface Type | Wood |
| Edge | Pressed |
| Application | Residential |
| Size | 7.87" x 47.24" |
| Width | 7.87" |
| Length | 47.24" |
| Thickness | 0.394" |
| Warranty | 1 Year Limited |


