Sub-Total: $0.00
No products in the cart.
Free In-Home Estimate!
| Collection | Ceramic Solutions Visionary Mosaic |
|---|---|
| Color | Haven |
| Construction | Porcelain |
| Surface Type | Pulpis Marble |
| Edge | Rectified |
| Application | Residential |
| Size | 11.81" x 11.81" |
| Width | 11.81" |
| Length | 11.81" |
| Thickness | 0.335" |
| Warranty | 1 Year Limited |


